جک پالت برقی تویوتا

جک پالت برقی تویوتا

جک پالت برقی تویوتا، نوعی دستگاه مخصوص حمل بار است که در انبارها، فروشگاه های بزرگ، سوله های صنعتی کوچک، کارخانه های تولیدی و بسیاری موارد دیگر برای جابه جا کردن پالت ها و بسته های نسبتاً بزرگ به کار می رود. جک پالت ها به دو نوع اصلی جک پالت دستی و برقی تقسیم بندی می شوند.اساس کار جک پالت بر مبنای پمپ هیدرولیکی است. این دستگاه از یک پمپ هیدرولیکی برای بالا و پایین بردن بار استفاده می کند. این سیستم را به راحتی می توان توسط اهرم جک پالت کنترل کرد. برای مشاوره و اطلاع از قیمت جک پالت برقی تویوتا  با شماره 09190670300 تماس حاصل فرمایید.

آشنایی با انواع جک پالت

جک پالت ها از دو شاخک اصلی که به بدنه دستگاه متصل شده اند و یک اهرم بزرگ تشکیل شده اند.

این دستگاه ها به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. در ادامه این بخش در مورد انواع جک پالت به اختصار توضیحاتی را بیان می کنیم.

جک پالت دستی:

نوع ساده ای از جک پالت ها، جک پالت دستی نام دارد. این مدل از دستگاه ها، حرکت بار به سمت بالا یا پایین توسط نیروی دست اپراتور جک پالت انجام می گیرد. حداکثر باری که  جک پالت دستی می تواند حمل کند، 5 تن است. به واسطه عملکرد دقیق پمپ های هیدرولیکی این نوع جک پالت ها،حمل و نقل بار و کنترل آن به سادگی امکان پذیر خواهد بود. شاخک های این نوع جک پالت، بسیار قوی طراحی شده اند.

جک پالت برقی:

مجهزترین نوع جک پالت، جک پالت برقی است. جک پالت برقی تویوتا دارای دو موتور قدرتمند الکتریکی می باشد که به وسیله باتری کار می کند. حرکت شاخک ها به سمت بالا یا پایین توسط نیروی موتورجک پالت انجام می گیرد. حداکثر ظرفیت بارگیری جک پالت برقی، 2/5 تن است.

برای آشنایی با مشخصات پالت تراک برقی با ظرفیت 2 تن تویوتا کلیک نمایید.

جک پالت بالابر (قیچی – آسانسوری):

این مدل از جک پالت دارای دو اهرم به شکل قیچی در زیر دستگاه است که به وسیله پمپ هیدرولیکی باز می شود و بار را به سمت بالا یا پایین حرکت می دهد. این نوع جک پالت می تواند بار را تا ارتفاع بالاتری حمل کند. حداکثر ظرفیت بارگیری این جک پالت، 5/1 تن است.

جک پالت ترازودار:

جک پالت ترازودار نوع دیگری از جک پالت است که می توان به وسیله آن تا  3 تن بار را جابه جا نمود.این نوع جک پالت، شاخک های بلندی دارد (طول شاخک ها: 2 متر) که موجب امنیت بالا در حمل پالت ها می شود.

این مدل از جک پالت قابلیت حرکت و چرخش کامل در فضاهای کوچک و باریک را دارد.یک ترازو جهت توزین بار، بر روی این جک پالت نصب شده است.

قیمت جک پالت برقی

قیمت جک پالت برقی تویوتا بر اساس اندازه و ویژگی‌های آن متفاوت است. به دلیل نوسانات قیمت در بازار، امکان ارائه لیست قیمت فعلا وجود ندارد. در صورت تمایل به لیست قیمت جک پالت برقی  و خرید جک پالت، بالابر هیدرولیکی یا آسانسور  از مشاوره و راهنمایی کارشناسان ما استفاده نمایید.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید   

, , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *