ریچتراک برقی

ریچتراک برقی

ریچتراک برقی یک نوع از لیفتراک‌های برقی است که برای جابجایی کالا در راهروهای باریک انبارها استفاده می‌شود. این نوع از لیفتراک‌ها دارای دو بازوی جلویی برای بارگیری کالا و یک‌ست چرخ در پشت برای حرکت در فضاهای باریکتر و با قابلیت جابجایی کالا در ارتفاع است. ریچتراک برقی بهترین گزینه برای کار در سردخانه‌ها، انبارهای مواد غذایی و دارویی و سالن‌های سرپوشیده است. این دستگاه با قابلیت مانورپذیری بالا، توانایی جابجایی دقیق کالا در نواحی باریک را دارا است. طول و شعاع چرخش کمتر، ریچتراک را به یکی از گزینه‌های مطلوب برای استفاده در انبارها تبدیل کرده است. طراحی ایستاده برای راننده، باعث افزایش دید وسیعتر و سرعت سوار و پیاده شدن سریعتر می‌شود. برای مشاوره و اطلاع از قیمت ریچتراک برقی با شماره 09190670300 تماس حاصل فرمایید.

آشنایی با ریچتراک برقی

امروزه با رشد صنعت و در کنار آن کارخانجات صنعتی، بسیاري از شرکت ها با انبوه محصولات در انبارهاي خود مواجه هستند.

ماشین آلاتی که در زمینه جابجایی و حمل و نقل محصولات و کالا در انبار مورد استفاده قرار می گیرند

چه به صورت دستی و یا با بکارگیری نیروی محرکه الکتریکی (برقی)، تجهیزات انبارداري نامیده می شوند

و ابزاري مناسب جهت رفع نیازهاي انبارهاي شرکت ها می باشند که از جمله این تجهیزات

می توان به انواع ریچتراك در تناژهاي مختلف اشاره نمود. قیمت ریچتراک برقی نیز مناسب بوده و می توانید برای جدیدترین قیمت ریچتراک برقی  با شماره 09190670300 تماس حاصل فرمایید.

محصولات ریچتراک پارسی صنعت  را مشاهده فرمایید

 

 

 

 

توضیحات کامل درباره ریچتراک برقی این است که یکی از زیر دسته هاي لیفتراك است؛ با این تفاوت که ریچتراك قدرت مانور بالاتري

نسبت به لیفتراك ها دارد. ریچتراك ها می توانند بار را تا ارتفاع حدود 12.5 متر بالا ببرند و هم چنین در

محیط هاي سخت و ناهموار نیز کارایی داشته باشند.

قیمت ریچتراک برقی 

ریچتراک برقی نسبت به لیفتراك ها کوچکتر می باشند و مخصوص مکان هایی که فضاي کمی در اختیار

است طراحی شده اند و می توانند مکان هایی در عرض هاي 240 سانتی متر به خوبی حرکت کند.

ریچتراک برقی علاوه بر بالا و پایین بردن بار می توانند شاخک هاي خود را به عقب و جلو حرکت دهند

که این موضوع سهولت بسیار زیادي در جهت بارگیري و تخلیه بار ایجاد نماید .

این تجهیزات بهترین گزینه براي حمل کالا در انبار شرکت هاي تولیدي و پخش محسوب می شوند. این

ماشین در فضاهایی مانند سردخانه ها، انبار مواد غذایی، دارویی و سالن هاي سرپوشیده به کار می رود.

ریچتراك برقی با مانورپذیري بالا، توانایی جابجایی کالا در نواحی باریک و با دقت بالا را دارد. طول و شعاع

چرخش کمتر، ریچتراك را به یکی از گزینه هاي مطلوب براي انبارها تبدیل کرده است. طراحی ایستاده براي

حالت راننده، موجب میدان دید وسیعتر و سرعت سوار و پیاده شدن سریعتر گردیده است.

علیرغم کاربري فوق العاده ریچتراك برقی در فضاهاي داخلی ، ریچتراك ها براي کاربردهاي بیرونی چندان

مناسب نیستند . فاصله کم موجود در قسمت زیر حامل چنگک ها به هنگام کار کردن در فضاهاي ناهموار

ممکن است موجب اختلال در عملکرد دستگاه شود. 

قیمت ریچتراک برقی

ریچتراک برقی در بیشتر کشورها به شکلهای گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. قدرت حرکت دکل به سمت جلو و عقب توانایی این نوع ریچتراک‌ها (بالابر‌ها) را دو چندان می‌کند. سیستم ترمز الکتریکی، دستگاه را به‌صورت سریع، آسان و با امنیت بالا متوقف می‌کند.

استفاده از ریچتراک بسیار ساده و آسان بوده و به نحوی است که هر کسی با کمترین آموزش می‌تواند از آن استفاده کند. این نوع ریچتراک‌ها تجهیزات قدرتمندی هستند که می‌توانند بهترین وسیله در انبارهای شرکت‌های تولید و پخش باشند.

فرمان این نوع ریچتراک‌ها برقی است و براحتی فرمان هیدرولیک خودروهای سواری و تجاری می‌باشند و دکل این نوع ریچتراک‌ها می‌تواند علاوه بر بالا و پایین بردن شاخکها و زاویه دادن به سمت جلو و عقب، دکل می‌تواند به اندازه ۵۰ سانتی‌متر بسمت جلو حرکت نماید و این موضوع سهولت بسیار زیادی در جهت بارگیری و تخلیه ایجاد نماید.

این دستگاه قابلیت انبار کردن کالا در فضای کوچک و باریک با ارتفاع زیاد و شعاع حرکتی کم را داراست و به عدم آلودگی محیط و عدم آلودگی صوتی در انبار کمک می‌کند. جهت استعلام قیمت ریچتراک برقی با شماره 09190670300 تماس حاصل فرمایید.

مزایای استفاده از ریچتراک

ریچتراک‌ها توانایی برداشت بار تا ارتفاع حدود ۱۲ متر را دارند و همچنین در شرایط ناهموار نیز عملکرد خوبی دارند. وجود باطری و پایه‌های کمکی در ریچتراک باعث می‌شود که این دستگاه‌ها نیازی به وزنه‌های تعادل برای بلند کردن بارها نداشته باشند.

از آنجا که برای جابجایی کالا در انبارهای قفسه بندی‌شده‌طراحی‌شده‌اند، ابعاد کوچکتری نسبت به لیفتراک دارند.

انواع ریچتراک با کابین راننده ایستاده ریچتراک با کابین راننده نشسته

تعمیرات ریچتراک

یکی از مهم‌ترین و پیچیده‌ترین دستگاه‌های انبارداری از لحاظ کاری و ساختار است. این دستگاه دارای بیش‌ترین ارتفاع بالابری و دکل و پتانسیل بسیار بالایی جهت نصب انواع پیچیده‌ای از الحاقیه‌ها است. از لحاظ بهره‌گیری از باطری نیز عموما در ولتاژ ۴۸ ولت یافت می‌شوند ولی ولتاژهای ۲۴ و ۳۶ نیز در ایران یافت می‌شود. از نظر راحتی اپراتور نیز از تدابیر مخصوصی استفاده نموده، و جهت پالت برداری در ارتفاع نیز از امکانات خوبی شامل انواع دوربین‌ها و سیستم‌های هوشمند این کار برخوردار است.

با توجه به نوع کار و مسائل کشوری و صنعتی این برندها در ایران وجود دارند که ریچتراک‌ها بهترین گزینه برای حمل کالا در انبار شرکت‌های تولیدی و پخش محسوب می‌شوند. این ماشین در فضاهایی مانند سردخانه‌ها، انبار مواد غذایی، دارویی و سالن‌های سرپوشیده به کار می‌رود. ریچتراک برقی با مانورپذیری بالا، توانایی جابجایی کالا در نواحی باریک را دارد.

طول و شعاع چرخش کمتر، این دستگاه را به یکی از گزینه‌های مطلوب برای انبارها تبدیل کرده است. طراحی ایستاده برای اپراتور، موجب میدان دید بیشتر گردیده است.

با وجود کاربری فوق‌العاده، ریچتراک برقی برای کاربردهای بیرونی چندان مناسب نیست. فاصله کم موجود در قسمت زیر شاخک‌ها به هنگام کار کردن در فضاهای ناهموار ممکن است موجب اختلال در عملکرد دستگاه شود.

علاوه بر آن، سیستم محرکه برقی آن‌ها به خاطر کار کردن در سطوح ناهموار ممکن است خیلی سریع در معرض آسیب قرار بگیرد. همچنین می‌توانید جهت خرید انواع تجهیرات انبارداری و قیمت ریچتراک برقی با واحد فروش پارسی صنعت تماس حاصل فرمایید.

با مشاوران پارسی صنعت در ارتباط باشید 

, , , , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *