بالابر ساختمانی کشویی ریلی 200 الی 1000 کیلوگرم

بالابر ساختمانی کشویی ریلی 200 الی 1000 کیلوگرم

بالابر ساختمانی یکی از تجهیزات اساسی در صنعت ساختمان‌سازی است و کاربرد اصلی آن حمل‌ونقل مصالح ساختمانی است. بالابرهای ساختمانی شامل الکتروموتور سه فاز یا تک فاز، گیربکس، کالسکه (وینچ)، سیم بکسل، پایه، ریل، کرپی، قلاب و باکت حمل مصالح می‌باشند. براساس نیاز مشتریان، بالابرهای ساختمانی می‌توانند دارای قابلیت نصب ترمز و کنترل از راه دور (ریموت کنترل) باشند.  شما می توانید برای اطلاع از قیمت بالابر ساختمانی کشویی ریلی 200 الی 1000 کیلوگرم  با شماره 09190670300 تماس حاصل فرمایید.

بالابر ساختمانی کشویی ریلی 200 الی 1000 کیلوگرم

 

آشنایی با بالابر ساختمانی کشویی ریلی 200 الی 1000 کیلوگرم

بالابر ساختمانی کشویی ریلی با ظرفیت 200 الی 1000 کیلوگرم و دارای پایه‌ها و بازوهایی از لوله یک تکه و گوشتدار می‌باشد.
در صورت سفارش الکتروموتور ظرفیت 750 و 1000 کیلویی مگنت دار نصب می‌شود.
سیم بکسل بنا به سفارش به متراژ اضافه می‌گردد.

برای اطلاع از مشخصات بالابر 15 تا 17 متری کلیک نمایید.

فاکتورهای انتخاب بالابر مناسب

ظرفیت بارگیری

یکی از ملاحظات حیاتی در انتخاب این بالابر، ظرفیت بارگیری آن است. باید اطمینان حاصل کنید که بالابر انتخابی توانایی حمل و جابجایی بارها در پروژه شما را دارد.

ارتفاع مورد نیاز

ارتفاع مورد نیاز برای پروژه نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. باید از انتخاب بالابری که به ارتفاع مورد نیاز شما برسد، اطمینان حاصل کنید.

ایمنی و استانداردها در انتخاب بالابر

ایمنی نیز باید مد نظر قرار گیرد. باید از اینکه بالابر از استانداردهای ایمنی پیروی می‌کند اطمینان حاصل کنید.

نکات ایمنی در استفاده از بالابر ساختمانی

استفاده از بالابرهای ساختمانی برای حمل مصالح مجاز است، اما برای حمل افراد به هیچ عنوان استفاده نکنید. پایه‌های بالابر حمل مصالح باید از طریق جوش دادن یا استفاده از وزنه‌های سنگین مهار‌شده‌باشد تا جلوی کله شدن بالابر گرفته شود.

در شرایط نامساعد هواشناسی، به دلیل اختلال در تعادل بالابر، استفاده از دستگاه بالابر توصیه نمی‌شود. حمل بار بیش از حد مجاز توسط بالابر تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

قیمت بالابر ساختمانی

بالابر ساختمانی به عنوان یکی از مهمترین و مفیدترین تجهیزات مورد استفاده در صنعت ساختمان‌سازی شناخته می‌شود. این تجهیزات برای ساختمان‌هایی که به تازگی کار ساخت آن‌ها آغاز‌شده‌است یا در حال بازسازی می‌باشند، حائز اهمیت می‌باشند. برای اطلاع از قیمت بالابر ساختمانی کشویی ریلی 200 الی 1000 کیلوگرم  با شماره 09190670300 تماس حاصل فرمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

, , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *